Więcej jodu! Ustronianka z Jodem dla Przyszłych Mam ze Stalowej Woli!

 


 

 

Firma Ustronianka, która kładzie szczególny nacisk na profilaktykę zdrowotną, włączyła się w ogólnopolską kampanię promującą badania diagnostyczne wśród kobiet w ciąży „Diagnostyka dla Twojej ciąży”.

 

Po sukcesie projektu w dziesięciu miastach Polski, przyszła kolej na Stalową Wolę. Już po raz jedenasty lekarze specjaliści przekonywać będą, jak ważna w czasie ciąży jest stała kontrola diagnostyczna. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, dla których nieobojętna jest troska o własne zdrowie w tym wyjątkowym okresie. Kolejne spotkanie z cyklu „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” odbędzie się:

1. marca 2012 roku w Stalowej Woli

w Hotelu Sezam  przy

ul. Komisji Edukacji Narodowej 51

Początek godz.18

 

„Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromną popularnością. Z akcji skorzystało już ponad dwa tysiące  kobiet. Ze spotkania wyszły bogatsze o konkretną wiedzę z zakresu profilaktyki diagnostycznej i roli, jaką odgrywa ona w czasie oczekiwania na dziecko.” – opowiada organizator spotkania, dyrektor marketingu Grzegorz Polus z Diagnostyki. „Idea cyklu ma istotny wymiar społeczny; uważam więc, że warto takie  działania  kontynuować.” – dodaje.

Już tradycją stało się zapraszanie wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz diagnostyki, którzy chętnie podzielą się z zebranymi Paniami fachową wiedzą i poradami medycznymi. Tym razem na pytania uczestniczek odpowiadać będzie znany ginekolog i położnik lek. med. Tomasz Adamczyk oraz mgr Renata Warzyńska-Kuncio, specjalista II-go stopnia z diagnostyki laboratoryjnej. Wiemy , jak wiele wątpliwości i stresu przeżywają wszystkie Panie spodziewające się dziecka. Mamy więc nadzieję, że wiedza wyniesiona z tego spotkania okaże się bardzo pomocna i doda pewności oraz poczucia bezpieczeństwa każdej przyszłej mamie. Na dotychczasowych spotkaniach poruszana  była m.in. tematyka niepłodności męskiej

i żeńskiej, cukrzycy ciążowej, skutki niedoboru jodu w czasie ciąży, czy wpływ infekcji na prenatalny rozwój dziecka.

 

Podczas spotkania eksperci zwrócą uwagę  na bagatelizowany często przez lekarzy specjalistów problem niedoboru jodu. W czasie ciąży wzrasta bowiem zapotrzebowanie za ten pierwiastek. To szokujące, że aż 40 procent kobiet w ciąży dotyka problem niedoboru jodu. Jego niski poziom może szybko doprowadzić do wystąpienia problemów z gruczołem tarczycy.  Mamy ze Stalowej Woli będą mogły zasmakować wodę „Ustronianka z jodem”, której codzienne picie zapewnia organizmowi niezbędną dzienną dawkę jodu oraz pomaga w uniknięciu problemów wynikających z jego niedoboru.

W programie : porady Pań ze szkoły rodzenia, pokaz chust do noszenia niemowląt, prezentację mody ciążowej i wiele innych. Na uczestniczki będą czekały również atrakcyjne upominki oraz drobny poczęstunek. Każda Mama zasmakuje Ustronianki z Jodem!

 

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Zapraszamy wszystkie Panie ze Stalowej Woli i okolic!

Więcej o akcji na stronie: www.bezpiecznaciaza.diag.pl

Źródło:  Image Line Communications

DIETA MAMY

Mamo czy jesz pokarmy bogate w jod? Dieta Polaków nie dostarcza odpowiedniej ilości jodu. Głównym jego źródłem są ryby morskie oraz owoce morza. Jednak spożywamy ich wciąż znikome ilości.

Czytaj więcej

ZAPYTAJ EKSPERTA

Przed Tobą mnóstwo pytań, które sobie zadajesz, pewnie zastanawiasz się co jeść, jaki teraz prowadzić tryb życia? Nasze ekspertki są do Twojej dyspozycji!

Czytaj więcej
Dołącz do nas na facebooku
Projekt i wykonanie: www.mbmprojekt.pl