Krupa

lek. med. Grażyna Bogutyn

 

Lekarz specjalista ginekolog-położnik z wieloletnim doświadczeniem.

 

Starszy asystent Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Współtwórczyni Centrum Położniczego i Szkoły Rodzenia Eco Partus w Krakowie. Twórczyni i kierownik Pracowni Urodynamicznej Szpitala Rydygiera. Uczestniczka licznych zjazdów i szkoleń krajowych i zagranicznych. Położnik z zamiłowania.

 

 


Magdalena Ostrogorska

 

logopeda, pedagog, pracuje w Centrum Terapii Dziecka jako neuropsychoterapeuta EEG Biofeedback

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie specjalizacja: wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią ,psychologią.

Uczestniczka i prelegentka wielu specjalistycznych warsztatów i konferencji m.in. -Afazja odbudowywanie systemu językowego. -Afazja dziecięca, alalia, opóźniony rozwój mowy - metody diagnozy i terapii.

-Autyzm - diagnoza, nowe metody terapii

-Metody terapii humanistycznej

-Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych usprawnianie pracy lewej półkuli mózgu.

-Metody terapii dzieci niesłyszących i dzieci z implantem ślimakowym - Szkoła Krakowska.

-Wczesna interwencja terapeutyczna.

-Symultaniczno - Sekwencyjna Nauka Czytania

-Terapia neurobiologiczna

-Metody badania zagrożenia dysleksją.

Z "potrzeby" szerzenia świadomości logopedycznej wśród rodziców i terapeutów założyła forumlogopedyczne.pl. Vice przewodnicząca mazowieckiego oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Interesuje ją głównie tematyka afazji, wpływu środowiska na rozwój mowy dziecka, oraz funkcje poznawcze i językowe mózgu.

 

 

Krupa

Jan Krupa

 

specjalista pediatrii i medycyny rodzinnej.

 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Uczestnik licznych szkoleń i staży z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej oraz pełnego zakresu diagnostyki ultrasonograficznej.

Posiada duże doświadczenie zawodowe.Prowadzi Specjalistyczną Praktykę Lekarską. Pracuje w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku – Białej, a także przyjmuje pacjentów w bielskim Centrum Medycznym „Ultramedic”.

 

Prywatnie jest tatą dwóch córek.

 

Zainteresowania: turystyka górska, narty, dobra książka, zagadnienia profilaktyki zdrowotnej.

 


 


Anna Stefańczyk

Świeżo upieczona mama.

Rekordzistka Polski w Chodzie Sportowym.

Złota, Srebra i Brązowa medalistka Mistrzostw Polski.

Wieloletnia reprezentantka Kadry Narodowej

Sport towarzyszy jej od zawsze.

W pracy instruktora najbardziej ceni sobie możliwość pracy z ludźmi i poprawiania ich kondycji fizycznej.

Największą radość sprawiają jej zadowoleni z zajęć i efektów klienci. Jej domeną są zajęcia wzmacniające, po których nie zostawia na uczestnikach suchej nitki.

Zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do świata, utrzymuje luźną i radosną atmosferę na zajęciach, a zarazem przykłada dużą wagę do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń.

Jej ulubione zajęcia to TBC, BPU, Step, Stretching, Body Toning.

Ukończyła Kurs „Open Mind Health & Fitness Idea” oraz Inka Szymański Fitness School.

Uczestniczka wielu konferencji międzynarodowych

FITNESS… jest jej pasją .

 

 

Marzena Chudek – specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk i włascicielka poradni dietetycznej w Lublinie należącej do ogólnopolskiej sieci poradni "Dobry Dietetyk".

 

Dyplom dietetyka zdobyła w Medycznym Studium w Parczewie. Swoje doświadczenie zdobywala na praktykach w placówkach służby zdrowia i przedszkolach. Przez 2 lata pracowała jako dietetyk w jednym z centrów dietetycznych w Krakowie.

Autorka wielu artykułów dotyczących zdrowej diety i właściwego podejścia do odchudzania publikowanych m.in na portalu fit.pl.

Brała udział w wielu akcjach promujących zdrowe odżywianie, m.in w akcji Metamorfozy w krakowskim kwartalniku "Trendy" udzielała porad dietetycznych i wspierała uczestniczkę akcji w trudnych momentach diety. Specjalizuje się także w żywieniu kobiet będących w ciąży .

Prowadziła warsztaty dietetyczne dla młodzieży w ramach akcji "Jem, bo wiem". Stale dokształca się w swojej dziedzinie i chętnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach.

Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia.

Do kazdego klienta podchodzi indywidualnie, a dietę dobiera do jego stylu życia,stanu zdrowia, umiejętności kulinarnych i upodobań smakowych. Tym samym swoich klientów przekonuje do tego, że zdrowe posiłki mogą być bardzo smaczne, a dieta to nie jest pasmo wyrzeczeń tylko nowy, lepszy sposób odzywiania, który zapewni im świetną sylwetkę, zdrowie i wspaniałe samopoczucie.

 


Izabela Lenkiewicz
– lekarz, założycielka Internetowej Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny) w Poznaniu. Ukończyła kurs dla liderów grup wsparcia i poradnictwa laktacyjnego. Ponieważ zagadnienia związane z karmieniem piersią bardzo ją pasjonują, stale poszerza swoją wiedzę na ten temat, biorąc udział w specjalistycznych konferencjach.

W internetowej Szkole Rodzenia przedPORODEM.pl prowadzi wykłady na temat karmienia piersią oraz udziela uczestniczkom kursu, które są już po porodzie, profesjonalnego wsparcia w zakresie laktacji. Odpowiada za sprawy organizacyjne szkoły rodzenia, wdraża nowe pomysły, jest też osobą do pierwszego kontaktu z osobami biorącymi udział w kursie.

Inicjatorka akcji edukacyjnej ‘Dotyk Mamy’ o znaczeniu pierwszego kontaktu ‘skóra do skóry’ mamy i noworodka bezpośrednio po porodzie.

Prowadzi popularny ekspercki blog, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat ciąży, porodu i karmienia piersią. Współpracuje z czasopismem dla kobiet w ciąży „Dobra Mama”, regularnie pisząc artykuły. Na blogu niejednokrotnie promowała temat picia wód średnio i wysokozmineralizowanych przez kobiety w ciąży i karmiące jako dobrego sposobu na uzupełnianie diety w ważne składniki mineralne.

Prywatnie jest mamą trzech córek: Joasi, Agnieszki i Zuzi.

Pytanie do eksperta

Dołącz do nas na facebooku
Projekt i wykonanie: www.mbmprojekt.pl