Jod w wodzie

Badania przeprowadzone w Szpitalu Uniwersyteckim Collegium Medicum UJ dotyczące własciwości produktu Ustronianka z jodem dowiodły bardzo dobrego przyswajania jodu zawartego w wyżej wymienionym produkcie.


 

U osób, które wraz z wodą USTRONIANKA Z JODEM przyjmowały rekomendowaną dawkę jodu, zlikwidowano

skutki niedoboru tego pierwiastka i zauważono: usprawnione działanie tarczycy, znaczną poprawę metabollzmu oraz zwiększoną odporność organizmu.

 

USTRONIANKA Z JODEM szczególnie polecana może być kobietom w ciąży oraz w okresie laktacji, ponieważ: zapewnienie wystarczającej llości jodu warunkuje prawidłowy rozwój dziecka, zarówno fizyczny, jak i umysłowy.

 

Dzięki wysokiej zawartości jodu - 150 mikrogramów na litr woda ta moze stać się stałym elementem codziennej diety i stanowić cenny składnik profilaktyki jodowej.

 

Przyjmowanie dodatkowych nosników jodu jest zgodne z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia, która zaleca ograniczenie spożycia soli i uzupełnianie zapotrzebowania na jod za pomocą dodatkowych źródeł.

 


Ustronianka z jodem to jedyna woda rekomendowana przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki. Ta wyjątkowa woda wspomaga prawidłowy rozwój Twojego dziecka już od momentu jego poczęcia.Dołącz do nas na facebooku
Projekt i wykonanie: www.mbmprojekt.pl